Ümraniye Çatı Ustası

Ümraniye çatı ustası, çatı aktarma & çatı oluk & Ümraniye çatı tamiri 5 Ustadan hemen Ümraniye’da çatı tamir fiyatları alabilirsiniz, size uygun Ümraniye çatı kaplama kaplama firması

Ümraniye hem gelişmiş hem de nüfus bakımından yoğun ilçelerinden biri olan Ümraniye çatı ustası çatı tamiri firmamız için son derece önemli bir bölgedir. Aktif olarak hizmet verdiğimiz bölgede, her yıl yüzlerce evin çatısının bakım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca ihtiyaç duydukları her an tadilat konusunda da yine en kısa sürede adreslerine gelerek insanlara hizmet veriyoruz. Sizler de bölgede yaşıyor ve Ümraniye çatı ustaları arıyorsanız hemen bizi arayın ve sunmuş olduğumuz tüm çatı onarım ve bakım hizmetlerimizden yararlanın.

 

Ümraniye Çatı Tamir Ustası

Ümraniye çatı tamiri ustası, olarak, tüm tadilat aşamasında çok dikkatli olmaktayız. Her işlem için gerekli işlem adımlarını doğru bir şekilde yerine getirmekteyiz. Daha doğrusu oldukça tecrübeli olan Ümraniye çatı ustaları bunu yapabilmektedir.

Her türlü tadilat dikkat gerektirir ancak çatıların tadilat işlemleri en önemlilerinden biridir. Çünkü yanlış veya eksik yapılan her işlemin getireceği zarar çok büyük boyutlara ulaşabilmektedir. Örneğin çatıların su giderleri doğru bir biçimde yerleştirilmez veya tamir edilmez ise çatıda biriken su çatınızın çökmesine sebep olabilmektedir.

En İyi Ümraniye Çatı Ustası

Çatılar da oluşan sorunlar ve hasarlar genel olarak çok acil yapılması gereken sorunlar değil ise, belirli zaman dilimlerinde tadilat yapılması gerekmektedir. Bunun nedeni hava koşullarının her mevsim tadilat için uygun olmaması ve kullanılacak olan malzeme için de belirli koşulların yerinde olması gerektiğindendir. Genel anlamda çatılarınızın düzenli olarak yıl da bir kez bakımını ve kontrolünü sağladığınızda zaten çok önemli sorunlar ile karşılaşmanız zor bir ihtimaldir.

Yıl da bir kez dahi yaptıracağınız bakım ve onarım işlemi size çatı tadilatı konusunda çok fayda sağlayacaktır. Bunun için en uygun zamanda çatınızın zor bir süreçten çıktığı kış aylarının sonu olmaktadır. Bu sebeple özellikle kış aylarının sonunda yani ilkbahar ve yaz aylarında çatınızın bakım ve onarımını yaptırmanız gerekmektedir. Ümraniye çatı ustası çatı tamiri firmamıza ister yaz ve ilkbahar aylarında bakım ve onarım için ulaşabilir isterseniz de ihtiyaç duyduğunuz acil durumlar da ulaşabilirsiniz.

En Uygun Ümraniye Çatı İşleri Fiyatları ve Firmaları

Ümraniye çatı tamir ve yenileme fiyatları 2022 Çatı tamir fiyatlar tamir mi baştan aşağı yenileme mi olup olmadığına ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Ortalama fiyatlar ise şu şekildedir; 100 M2 Çatı için tamir fiyatı 1000 ile 1500 TL arasında değişmektedir. Tamirat içerisinde olanlar şu şekildedir:
Çatı kiremitlerinin 50 taneye kadar değişimi, harçların onarılması, oluk dere çatı temizliğinin yapılması, baca diplerinin duvar diplerinin ve su derelerinin onarımıyla yalıtımı. Sıfırdan kiremit çatı için yapım fiyatı M2 /27500 TL’dir. Kiremit çatı yapımı içerisinde olanlar şu şekildedir: 1. Sınıf ve standart kiremit ve çam kereste.
Usta/Firma Tamamlanan Hizmet Fiyat Aralığı
Rıdvan Karaboğa 158 184 – 13.662 TL
Muhammet Yıldız 78 1673 – 13.877 TL
Emrah Budak 247 186 – 13.510 TL
Volkan Meydan 216 196 – 14.017 TL
Mehmet Erdoğdu 247 150 – 13.730 TL
Volkan Ayrılmaz 81 149 – 13.730 TL
Yusuf Turan 238 177 – 14.235 TL
Naim Kaya 196 120 – 14.304 TL
Numan Kaya 173 165 – 13.730 TL
Önder Çelebi 65 118 – 13.362 TL
Ümraniye çatı tamir fiyatları

Ümraniye Çatı Kaplama Ustası

Ümraniye Çatı Tamiri. 1993 Yılından itibaren Ümraniye çatı tamiri , çatı aktarma, çatı onarım, çatı tamir, çatı tadilat, çatı olukları, eksiz oluk ve kenet çatı kaplamaları alanında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çalışma faaliyetlerinde göz önünde bulundurmuştur.

Firmamız gün geçtikçe büyüyen müşteri portföyümüz sayesinde uzman kadro oluşturarak çıtayı yükseklere taşımayı hedef bilmiştir. Oluşturulan uzman kadro ile müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını tespit ederek, en uygun çözümü üretmekte ve sorunu çözmekteyiz. Firmamızın hedefi uzun yıllardır süregelen müşteri memnuniyetini devam ettirmek, sektördeki yenilikler sayesinde müşterilerine yenilikçi çözümler sunmak ve yapılan çalışmalar sonrasında teknik destek takibi doğrultusunda müşteri özgüvenini oluşturmaktır.

Çatı Tamiratında Ne Yapmalıyız?

Çatının bir bölümünün ya da tamamının tamiri gerektiğinde sadece bir telefonla arızayı bildirip randevu almanız yeterlidir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çatı tamiratı konusunda uzman olan çatı ustası randevu aldığınız günde adresinize gelecektir.

Çatı ustalarımız çatı tamiratı gereken ve çatının akan yerini bulup, çatı kaplamasının kırıklarını değiştirdikten sonra çatı tamirini tamamlayacaktır. Çatı oluk tamiri ve değiştirilmesi gereken olukları değiştiriyoruz ya da tamamını yeniden eksiz olarak montajını yapıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Tuzla Çatı Ustası başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir