Şile Boyacı Ustası

Şile boyacı ustası bulmak istiyorsanız ancak nasıl bulacağınız ve bu aşamada nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda tereddüt yaşıyorsanız size yardımcı olacak rehber niteliğindeki yazımızı okuyabilirsiniz. Şile boya badana ustası konusunda oldukça zengin bir ilçedir. Çok sayıda öğrenci yaşaması nedeniyle kiralık evler, satılan evler ve yeni yapılan inşaatlar konusunda sürekli bir sirkülasyon bulunduğundan badana işleri konusunda uzman çalışanları bulmak da çok daha kolaydır. Ayrıca fiyatlar da birçok yere göre talep çok olduğu için daha ucuzdur.

Şile Boya Ustası Hizmeti

İnternetten ya da boya malzemeleri zaten dükkanlardan bulabileceğiniz Şile boya badana isleri ustası adaylarına telefon numaraları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Vereceğimiz ilk tavsiye ne olursa olsun telefonda anlaşma yapmamanız üzerine olacaktır.

Hem siz ustayı yüz yüze görmeden nasıl bir çalışan olduğunu, ne denli disiplinli çalıştığını kavrayamazsınız hem de usta sizin boyatılacak dairenizi görmeden kesin bir fiyat veremez. Bu nedenle telefon üzerinde yapılan, şu kadar sürede şu kadar liraya olur, laflarına da pek itibar etmemeniz, usta ile yüz yüze görüşmeniz gerekmektedir.

Şile Boyacı Ustası

Size saat ya da gün üzerinden ücret vermeye kalkacak birçok Şile boyacı ustası olacaktır. Birçok usta bunu bu işin çakallığı için yapmaktadır. Ancak siz ustanın çalışma performansını ya da dairenizin kaç saat ya da günde boyanabileceği gibi bilgileri kesin olarak bilemeyeceğiniz için bu sizin zararınıza da olabilir. O nedenle zaman bazlı değil proje üzerinden fiyatlandırma talep etmelisiniz. 

Usta ile konuştuktan sonra da bazı konular hakkında kesin yargılara sahip olması işin ciddiyeti ve ilerlemesi bakımından kritiktir. Usta boyama işini ne kadar zamanda bitirebileceğine dair kesin bir şey söyleyebiliyor mu? Size göreceli zaman veriyorsa iş bir günde de bitebilir, sakız gibi uzayıp bir ayı da bulabilir. Bu durumda işlerinizin aksayabileceğini göz önünde bulundurarak net bir cevap isteyin. Usta fiyat konusunda net mi? İşe başladıktan ya da iş bittikten sonra size ekstra masraf çıkarmasını istemiyorsanız sabit bir fiyat istemelisiniz.

Şile 2+1 Ev Boyama Fiyatları

Şile Ev boyama fiyatları 2022 tablomuz, daire tipi ve eşyalı-eşyasız olmasına göre boya dahil boya badana fiyatları şeklindedir.

Ev Tipi Boş Ev-Boya DahilEşyalı Ev-Boya Dahil
1+0990-1250TL1150-1650TL
1+1 1250-1500TL1500-2000TL
2+1 1500-2500 TL2500-4000 TL
3+1 2000-3500 TL3000-5000TL

Şile BOYA BADANA İŞLERİ

Yeni bir eve taşınacaksınız ya da bulunduğunuz ev içerisinde belirli başlı tadilat işlemleri gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda yapılması gereken en önemli işlerden bir tanesi de her zaman için işin ustasını bulmak olduğunu herkes kabul etmektedir.

İşini tam anlamıyla yapamayan kişiler ne kadar kaliteli mal kullanırlarsa kullansınlar, iş tamamlandıktan sonra arzu edilen görüntü maalesef ki elde edilemeyecektir. Bu gibi durumlardan kurtulmak için, özellikle de Şile ​boya badana işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız işinin ehli kişilerle çalışmanız sizlerin yararına olacaktır.

Her İhtiyacınıza Anında Çözüm

Sadece boya banada Şile  işlemi ile sınırlı kalmayan ev işçilikleri; oldukça yaygın bir zeminde yürütülmektedir. Evinizde ya da ofisinizde yeni bir hava yaratmak adına boya yerine duvar kağıdı uygulaması kullanmak isteyebilirsiniz. Bu uygulamada da yine dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Duvar kâğıdı uygulaması oldukça özen gerektiren bir iştir. İlacın, duvar pürüzleri giderildikten sonra söz konusu olan alana uygulanması gerekmektedir.

İlaç kurumadan evvel duvar kâğıtları belirli bir simetri gözetilerek duvara yerleştirilmelidir. Herhangi bir kabarıklık ve potluk olmaması için işini bilen kişiler tarafından bu eylem gerçekleştirilmelidir. Sonrasında iş bozulup yeniden yapılmak durumunda kalınabilir. Bu durum da fazladan masrafa ve ürün israfına neden olacaktır.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz

Son yıllarda herkes evlerinde dekorasyona önem vererek şık ve iç açan mekanlar elde etmek isterler. Bu kapsamda da gerek duvarlarda kullanılan boya banada renkleri olsun ya da duvar kağıdının modelleri olsun özel olarak seçilmektedir. Tavana yapılan Duvar Kağıdı monte edilmesi ve bunların modern çizgi esintisi ile evlerde kullanılması usta ellerin yapabileceği bir iştir. Sizin için evlerinizde yapılacak olan alçı işleri için ustalarımız işinde uzman ve kaliteli saten alçı yaparak güzel bir görünüm kazandırmaktadırlar.

  • Boya ve badana işleri
  • Duvar kağıdı çalışması
  • Alçı çalışması

Bünyemizde sunulan tüm hizmetlerden yararlanmak için bize ulaşarak işinde uzman olan ustalarımızın kaliteli işçiliğinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve iyi bir ustalık ile sizde değişimlerinizi yaptırdıktan sonra uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Boyacı ustası Şile . Şile boya badana hizmetleri ve saten alçı, duvar kağıdı gibi ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz. Boyacı ustası iletişim : 0536 837 34 65 – 0537 871 42 76

Bir önceki yazımız olan Sultanbeyli Boyacı Ustası başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir