Pendik Seo

İstanbul, Pendik web tasarım ve SEO ile alakalı bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz! Pendik web siteci tasarımı ve SEO (Google optimizasyon hizmetleri) ile İstanbul, Pendik ilçesinde bulunan işletmeniz için kurumsal web site tasarımı, SEO ve Google Adwords Kurumlum (reklamları) işlerinizi kurumsal yazılım firması olarak yaptırabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere ve tüm İstanbul geneline hizmet sunan uzman ekibimiz; Web sitenizi kaliteli, hızlı ve uygun bütçeyle oluşturacak serbest web tasarımı geliştiricisi ve SEO uzmanlarından oluşmaktadır. Pendik web tasarım, Pendik SEO ve tüm Pendik Google adwords hizmetlerini kapsayan hizmet kapasitesine sahibiz. Çalışmaya başladığımız süreç dahilinde beğeneceğiniz mobil ve tablet uyumlu web siteleri oluşturarak sizlerin müşteri potansiyelinizi %100 oranda artırıyoruz. Hırslı şirketler ve müşteriler için en iyisini tasarlarız. Hemde olduça uygun fiyatlarla

Deneyimli ve sonuçlara dayalı Pendik SEO Ajansı olarak kullandığımız temel ilke ve stratejilerimiz var. Sektörünüz her ne olursa olsun bölgesel ve yerel aramalarda sizi ilk sayfalara taşıyacak hatta ilk sıralara oturtacak hızlı bir dijital planlama yapabiliriz.

Web tasarımı, bir işletmenin İnternette profilinin yansıtıldığı en kullanılışlı alandır. İşletmenin web sitesinin iyi görünüp görünmediğinden daha çok kullanıcıya nasıl ulaştığı ve kullanıcının ne kadar rahat bilgilere ulaştığı en önemli unsurlardır. Bunun için kullanıcıların içeriğindeki bilgilere ulaşması için web sitenizin dizaynı ve düzeni en iyi şekilde tasarlanır.

Pendik SEO hizmetlerimizle işinizi nasıl büyütürüz?

WEB sitenizi müşterilerinizi hedefleyecek şekilde Google’da konumlandırıyoruz esasen bu dijital pazarlama konusunda oldukça bilinen bir yaklaşımdır. Yerel SEO ile sıralamanızı arttırmanın ve rakiplerinizden sıyrılmanızın tam zamanı! Bir SEO uzmanı ile çalışmak,  potansiyel müşterileri çekerken markanızı büyütmenize yardımcı olabilir. Köylü’nün öcülüğünde freelance WEB tasarımcı, SEO uzmanı ve grafik tasarımcılarından oluşan profesyonel bir ekibiz. Başta Pendik olmak üzere tüm Türkiye’ye SEO, WEB Tasarım, UX Tasarım, Sosyal Medya içerik üretimi vb… tüm dijital pazarlama alanlarında hizmet sunuyoruz.

SEO hizmet süreçlerimiz

%100 Başarı ve Performans Garantili SEO hizmetlerimiz ile Arama motoru sıralamanızı ve site trafiğinizi artıralım. Teknik SEO ve metin yazarlığı konusundaki tecrübemiz oldukça rekabetçi olan dijital ortamda firmaların ihtiyaçlarını başarıyla karşılamamızı sağlar. SEO hizmet süreçlerimiz sonuç odaklı ve müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır.

1- Rakip Analizleri

Bir kimsenin ürünlerinize veya hizmetlerinize ilişkin arama motoruna bir girdi girmesi durumunda sonuçlarda kaçıncı sırada yer alıyorsunuz? Rakiplerinize karşı bulunduğunuz konumu anlamak için arama sıralamasında müşterilerinizin kullanma ihtimali olan kelimelere ve ifadelere ilişkin kapsamlı bir araştırma yapıyoruz. Arama sonuçlarındaki sıranızı iyileştirmek için hangi adımların işe yarayacağını ve fırsatların nerede yer aldığını saptamak için uygun araçları kullanırız.

2- İçerik Stratejisi

Hedef kitlenizi anlamak ve iletişimde kalmak için -blog postlarından tanıtım belgelerine ve videolara kadar- önem arz eden yeni ve premium içerikleri uygulamaya koymak amacıyla boşlukları ve fırsatları tanımlamak için web sitenizin mevcut içeriğini kapsamlı bir şekilde analiz ederiz.

3- İç Görü & Raporlama

Sitenizin ziyaretçi verilerini anlamlandırır, çabalarımızın etkisini izlemek için aylık raporlar sunar, stratejimiz üzerinde ince ayarlamalar yapar ve doğru yolda olduğumuzu garantilemek için sizinle işbirliği yaparız.

Pendik SEO Hizmetleri

SEO pazarlaması nedir?

SEO Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Bir web sitesinin arama motorlarının organik sonuçları içindeki web sitesinin sıralamasını ve görünürlüğünü artırmak için optimize edilmesini içerir. Bu, hem teknik hem de sayfadaki optimizasyonları içerir.

  1. Taranabilir – Arama motorlarının siteyi gerçekten tarayabilmesi için sitenin kolayca erişilebilir olduğundan emin olun. Anahtar kelimeler – Sıralamak istediğiniz anahtar kelimeleri araştırın. Bu arama terimlerinin amacını karşılayabilecek içeriğiniz var mı?
  2. İçerik – İçeriğinizi yalnızca müşterilerin arama sorgularını “yanıtlamak” için değil, aynı zamanda alakalı ve ilgi çekici hale getirmek için optimize edin. İçeriğinizi yeterince ilginç veya insanların paylaşmak istediği kadar benzersiz hale getirmeye çalışın ve organik olarak geri dönüşlere yardımcı olun.
  3. Kullanılabilirlik – Sitenizin hızlı bir şekilde yüklendiğinden ve aynı zamanda iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olduğundan emin olun.
  4. Başlıklar ve Açıklamalar – Arama motoru sonuç sayfasındaki tıklamaları teşvik etmek için başlıklarınızı ve açıklamalarınızı optimize edin.

Siteme blog makaleleri eklemek SEO’ya gerçekten yardımcı oluyor mu?

Sitenize ne kadar kaliteli, alakalı ve yüksek otorite içeriği eklerseniz o kadar iyidir. Blog makaleleri, müşterilerin işletmenizi gerçekten anladığınızı ve güven oluşturduğunuzu bilmelerine yardımcı olur. Ayrıca, alakalı anahtar kelimeler ve kelime öbeklerinden daha geniş bir “ağ” oluşturarak Google’ın sitenizi daha iyi anlamasına yardımcı olurlar. Son olarak, blog yayınları sosyal kanallarda paylaşılabilir ve sitenize daha fazla trafik akışı sağlamaya yardımcı olabilir. En iyi ipucu… Sitenize blog yayınları ekliyorsanız, arama için optimize edilmelerine yardımcı olacak ilgili meta bilgileri ekleyin.

HTTPS SEO’yu etkiler mi?

HTTP’den HTTPS’ye geçmediyseniz, SEO için önceliklerinizde kesinlikle yüksek bir özellik olmalıdır. HTTPS üzerinden sunulan web siteleri, HTTP benzerlerinden daha güvenlidir ve genellikle biraz daha hızlı yüklenir. Ayrıca, Google ilk önce HTTPS sayfalarını dizine ekler ve web sitenize HTTPS aracılığıyla hizmet vermenin bir sıralama faktörü olduğunu onaylamıştır.

Mevcut SEO stratejim neden çalışmıyor?

SEO’yu kendiniz uygulamaya çalışsanız da, sizin için SEO yapmak için bir freelance – serbest çalışan veya ajans da tuttuysanız, bir SEO stratejisinin çalışmama nedenleri genellikle aynıdır. Genelde aşağıdaki gibi faktörlerin bir kombinasyonunu görürüz: WEB siteniz çok yavaş, web sayfalarınız iyi optimize edilmemiş, optimize ettiğiniz anahtar kelimeler bütçenizin dışında, bağlantı profiliniz yeterince büyük veya etkili değil veya çabalarınız gelişmeleri için gerekli kaynakları vermiyorlar. İstediğiniz sonuçları görmüyorsanız, çözüm genellikle çok basittir ve kapsamlı ve sağlam bir SEO stratejisiyle ele alınabilir.

Kendi SEO’mu kontrol edebilir miyim?

SEO’nuzun etkili olup olmadığını kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir dizi ücretsiz araç vardır ve hepsini düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Google Analytics, Search Console ve Pagespeed Insights, trafiği, site sorunlarını ve site hızını kontrol etmek için harika araçlardır, bu nedenle gerçekten güçlü bir genel bakış sunarlar.

SEO WEB Sayfası Analizörü eksik alt etiketleri, başlık yapıları, iç ve dış bağlantılar, meta başlık, meta açıklama ve daha fazlası için tek tek sayfaları kontrol etmek için harika bir araçtır. Yalnızca burada önerilen araçları kullanarak, sitenizin arama için ne kadar iyi optimize edildiğiyle ilgili çok hızlı bir fikir edinebilirsiniz.

Hazırlayacağınız içerikler beni Google’da birinci sayfaya götürecek mi?

Web içeriğinizi arama motorları göz önünde bulundurularak yazarken, hiç kimse içeriğinin sizi Google’da birinci sayfaya götüreceğini garanti edemez. Bunun nedeni, Google’ın sürekli algoritma güncellemeleri ve rakiplerinizin eylemlerinden kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, kesinlikle arama için son derece optimize edilmiş ve web sitesi ziyaretçilerini dönüşüm sağlamaya teşvik eden içerik üretebiliriz.

Aramalarda daha fazla görünmek istiyor musunuz?

Bölgesel veya yerel işletmeniz için Pendik SEO hizmetleri mi arıyorsunuz ve potansiyel müşterileriniz tarafından arama motorlarında daha fazla görüntülenmek mi istiyorsunuz? Muhakkak ki cevabınız EVET. O zaman Bizi aramak için lütfen çok geç kalmayın. Çünkü biz müşterilerinizin sizi sadece Google’da görüntülemesini değil sitenize girip sizi hemen aramasını sağlıyoruz: Nasıl mı?

Bir kullanıcı bir endüstri / hizmet / ürün + konumu ararsa, arama motoru – Google, Bing, Yahoo veya hatta Facebook – aramanın yerel bir amacı olduğunu bilir. Ve tüm arama motorlarının istediği, kullanıcıya tam olarak aradıklarını vermektir. Bu nedenle, özellikle yerel SEO’yu uygulayan yerel bir işletme, rakiplerinden daha önce çıkacaktır.

Web site arama optimizasyonu – Ataehir Seo

Web sitenize daha fazla trafik çekmenin çok daha az maliyetli yollarını sunuyoruz.

Doğru zamanda doğru yerde olarak yeni pazarlara açıldığınızı hayal edin. Empati, matematiksel analiz ve SEO adlı süper güçlerimizi kullanarak insanların sizin web sitenizi tamamen kendi iradeleriyle -yani, organik olarak- bulma ihtimallerini artırabiliriz. Kullanıcıların sizin işletmenizin sunduğu ürünlere, hizmetlere ve çözümlere yönelik arama yapabilecekleri anahtar kelimeleri ve ifadeleri saptamak için kullanıcı perspektifini kullanıyoruz. Ardından bu bilgi birikimini, stratejik olarak web sitesi içeriğiniz ile bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda web sitenizin teknik uygunluğunu da kontrol ediyoruz. – Siteniz ne kadar hızlı yükleniyor? Açılış sayfanızın kayıt formları güvenli mi? Bu ölçümler, arama sıralamasında sizin sitenizin değerinizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Daha detaylı bilgi ya da hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız

Akıllı SEO stratejileri aracılığıyla daha yüksek sıralamalar elde etmek zaman ve test faaliyetleri gerektirir ancak aynı zamanda da görünürlük sağlamak ve arama sonuçlarında web sitenizin kapladığı alanın artırılması için en uygun maliyetli seçenektir

Bir önceki yazımız olan Beykoz Seo başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir