Kanalizasyon Tıkanıklık Açma

İstanbul Kanalizasyon Tıkanıklık Açma Şirketi olarak 1994’den bu yana hizmet verdiğimiz kanal açma ve kanal temizleme sektöründe günden güne profesyonelleşerek kendimizi geliştirmekteyiz. Firmamız Kanal Açma, Vidanjör, Lavabo Açma, Foseptik Çekimi, Yağmur Suyu Çekimi, Logar Açma ve Tamiratı gibi bir çok alanda hizmet vermektedir,  Tam donanımlı İstanbul  Vidanjör aracımız ile ve ekipmanlarımızla sizinde evinizde veya otelinizde kanal tıkanıklığı vb.. gibi sorunlar yaşıyorsanız bizi arayın İstanbul Gider Açma olarak anında destek verelim.

Tıkanık Kanal Açma Verdiğimiz Hizmet Bölgeleri;

 1. Adalar Tıkanık Kanal Açma
 2. Arnavutköy Tıkanık Kanal Açma
 3. Ataşehir Tıkanık Kanal Açma
 4. Avcılar Tıkanık Kanal Açma
 5. Bağcılar Tıkanık Kanal Açma
 6. Bahçelievler Tıkanık Kanal Açma
 7. Bakırköy Tıkanık Kanal Açma
 8. Başakşehir Tıkanık Kanal Açma
 9. Bayrampaşa Tıkanık Kanal Açma
 10. Beşikta Tıkanık Kanal Açma
 11. Beykoz Tıkanık Kanal Açma
 12. Beylikdüzü Tıkanık Kanal Açma
 13. Beyoğlu Tıkanık Kanal Açma
 14. Büyükçekmece Tıkanık Kanal Açma
 15. Çatalca Tıkanık Kanal Açma
 16. Çekmeköy Tıkanık Kanal Açma
 17. Esenler Tıkanık Kanal Açma
 18. Esenyurt Tıkanık Kanal Açma
 19. Eyüp Tıkanık Kanal Açma
 20. Fatih Tıkanık Kanal Açma
 21. Gaziosmanpaşa Tıkanık Kanal Açma
 22. Güngören Tıkanık Kanal Açma
 23. Kadıköy Tıkanık Kanal Açma
 24. Kâğıthane Tıkanık Kanal Açma
 25. Kartal Tıkanık Kanal Açma
 26. Küçükçekmece Tıkanık Kanal Açma
 27. Maltepe Tıkanık Kanal Açma
 28. Pendik Tıkanık Kanal Açma
 29. Sancaktepe Tıkanık Kanal Açma
 30. Sarıyer Tıkanık Kanal Açma
 31. Silivri Tıkanık Kanal Açma
 32. Sultanbeyli Tıkanık Kanal Açma
 33. Sultangazi Tıkanık Kanal Açma
 34. Şile Tıkanık Kanal Açma
 35. Şişli Tıkanık Kanal Açma
 36. Tuzla Tıkanık Kanal Açma
 37. Ümraniye Tıkanık Kanal Açma
 38. Üsküdar Tıkanık Kanal Açma
 39. Zeytinburnu Tıkanık Kanal Açma

Şirketimiz 7/24 hizmet vermektedir. Herhangi bir bölümde tıkanıklık sorunu yaşarsanız Kanal Açma‘ya bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Akabinde hemen telefondan fiyat verilir ve anlaşılırsa anında müdahale edilip, tıkanıklığınız giderilir. Siz değerli müşterilerimize bizi tercih ettiğiniz için  İstanbul Kanal Açma olarak teşekkür ederiz. .

 • Kanalizasyon Tıkanıklığı
 • Çamur Çekimi
 • Kanal ve Logar Tıkanıklığı
 • Havuz Temizleme
 • Foseptik ve Su Çekimi
 • Vidanjör
 • Kanal Temizliği
 • Lavabo Açmar.

kanal açma hizmetleri için 20 yılı aşkın süredir işletmemizi tercih eden 4000’in üzerinde müşteri portföyümüze çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Tıkanmış kanallar, rögarlar, altyapı hatlarında yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını donanımlı araçlarımız ile müdahale edip çözüm üretiyoruz. Araçlarımızı güncel teknolojileri takip ederek, kanal açma hizmetlerinde değerlendirmek üzere, kesin ve nokta atışı çözümler için yeni cihazlar üretildikçe ilaveler yaparak daha donanımlı hale getiriyoruz.

tıkanıklıklarda 7/24 bizi arayarak destek talep edebilirsiniz. Zor durumda kalmamanız için hafta sonu ve saat sınırlaması olmadan hizmet veriyoruz.

Banyo, mutfak ve tuvalet giderleri zaman içerisinde çeşitli sebepler tıkanarak atık suların gitmemesine sebep olur. Bu giderlere bez parçası, tuvalet kağıdı, atık yağların atılması bu tıkanıklıklara sebep olur. Özellikle atık yağların mutfak giderlerine dökülmemesi konusunda dikkatli davranmak gerekir. Giderlerinizin tıkanıklığını atık suyun gitmemesi dışında anlanabilir. Koku yapmaya başladığında da anlayabilirsiniz. Tuvalette suyun geç çekilmesi gibi bir sorun yaşıyorsanız muhtemel bir tıkanıklık söz konusudur.

Kanalizasyon tıkanmalarında, kanal açma aracımız ve alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile müdahale ediyoruz. Çözüm odaklı adımlar izleyerek tıkanıklığı gideriyoruz. Bizleri 7 gün 24 saat özellikle acil durumlarda çekinmeden arayabilir kanal açma ve vidanjör hizmeti talep edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim bölümünde bulunan sabit ve gsm numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Whatsapp destek hattımızdan iletişim sağlayabilirsiniz. Hizmet talepleriniz dışında bizlere sormak istediğiniz konular var ise bu sorularınıza whatsapp destek hattımızdan ücretsiz bir şekilde bizlere iletebilirsiniz. İlgili arkadaşımız kısa sürede sorunuzu cevaplayacaktır.

Yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında, lütfen kendiniz müdahale etmekten kaçınınız. Tıkanıklık sorununu kendiniz açmaya çalışmayınız. Kullandığı uygun olmayan araç gereçlerle tıkanıklığın boyutunu arttıran çok vaka ile karşılaştık. Bu gibi durumlarda kanal açma hizmeti almak için bizleri arayarak uygun fiyatlı kanal açma çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Hemen hemen bir çok tıkanıklık sorunu, borular kırılmadan, kötü görüntülere sebebiyet vermeden, kullandığımız yeni nesil kanal açma cihazları ile çözülebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Asansör Kuyusu Su Yalıtım Fiyatları başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir