İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firmaları hizmetleri bölgede son yıllarda çok daha fazla rağbet gören bir hizmettir eşya depolama firması İnsanlar büyükşehirlerde yaşarken eşyalarını evlerine sığdırmakta zorlanmakta veya daha kolay olması için eşyalı olarak ev tutmaktadır. Bu durumda da eşyaları açıkta kalacağı için onlara ekstra zorluk çıkmaktadır. Sizler de bu gibi durumlarla çok fazla karşı karşıya kalıyorsanız alacağınız depolama hizmetleri ile sorundan kurtulabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenle ve sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmesi için sizlere yardımcı oluyoruz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve bizlerden bu alanda hizmet alabilirsiniz.

İstanbul bölgesin’ de eşya depolama genel bir tanım ile yer tutan, belirli süre saklanılması gereken eşyaların depolama eşya depolama çoğu zaman gerekliliği olan durumlardan biridir. Taşınma sürecinde ev bulma işlemlerinin uzaması, tadilat işlemlerinin yetişmemesi ve benzeri durumlarda eşyaların güvenceye alınması gerekiyor. Pek kurum ve kuruluş fazla eşyalarını, ya da taşınma evresinde bazı eşyaları depolama ihtiyacı hisseder. Bu çoğu zaman gerekli olan durumlardan biridir.

Yer sorunu yaşayan pek çok kamu sektörü, çalışma ofisleri ve bireysel kişiler eşya depolama hizmetinden istifade ederler. Bunun için eşyalarınızın korunaklı bir depoda bekletilmesi önem taşıyor. Belirli bir zaman dilimi için yapılan bu saklama hizmeti gelişi güzel yerlerde yapılırsa eşyalarınızın çoğu zarar görebilir. Bunun için alanında işini iyi yapan, profesyonel firmalardan destek almak oldukça önem taşıyor. İstanbul eşya depolama olarak verdiğimiz hizmet güvencesi altında tüm eşyalarınızı garantimiz kapsamında sorunsuz olarak saklıyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

2022 Fiyat Tarifesi İstanbul Eşya Depolama Ücretleri 1+1 Ev Eşyası 2+1 Ev Eşyası 3+1 Ev Eşyası
01 Parça Eşya Depolama 100-200 TL 200-300TL 300-400 TL
02 1 + 1 Eşya Depolama 200-400 TL 400-500 TL 500-600 TL
03 2 + 1 Eşya Depolama 500-600 TL 600-650 TL 700-750 TL
04 3 + 1 Eşya Depolama 700-750 TL 800-900 TL 800-950 TL

Eşya depolama İstanbul gibi şehirlerde sık tercih edilen bir hizmet olduğundan bazen çok yüksek fiyatlar sunulabilmektedir. Bu noktada kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla sunan firmalar öncelikli tercihiniz olmalıdır. Bizler bölgede hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmesi için çalışıyoruz.

Eşya Depolama Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşya depolama hizmeti titizlik isteyen bir iştir. Teslim aldığınız eşyalar bir bakıma size emanet edilmiştir. Bu nedenle eşyaların yerleştirileceği depo alanını temiz olması ve havalandırma sisteminin iyi çalışması gerekir. Nem ortamı yüksek depolarda eşyalar küflenerek çürümeye başlarlar. Bu durum ise kesinlikle istenmeyen bazı olumsuzlukları doğurur. Eşya depolarının bulunduğu alanlar hijyen olmalıdır. Ayrıca depolardaki ısı ve nem oranı her gün kontrol edilmelidir.

Fare gibi eşyalara zarar verecek böceklerin barınmaması için gerekli ilaçlamaların yapılması gerekir. Eşyaların üst üste yığınlar haline bırakılmaması önemlidir. Yoksa eşyalar kırılır, ya da ezilir. Bu ve benzeri detaylara dikkat etmek sağlıklı bir eşya depolama işinin başlıca kuralları arasındadır. İstanbul eşya depolama şirketi olarak tüm eşya depolarımız sıklıkla temizlenerek, yerleştirilen eşyalar kaldığı süre boyunca kontrole tabi tutulur. Havalandırma sisteminden, ilaçlama çalışmaları da sıklıkla yapılarak yaşanacak olumsuzlukların önüne geçilir.

Eşya Depolama Firması

Eşya depolama sürecinde sözleşme yapmak her iki tarafı resmi olarak güvenceye alır. Eşyalarınız bu sözleşme kapsamında garanti altında tutulur. Özelikle firma seçiminde bu detay önemlidir. Eşya taşıma şirketinin mutlaka sözleşme yapıyor olması önem taşıyan bir konudur. İstanbul eşya depolama firması olarak müşterilerimize tüm güvenceleri vererek ve haklarını koruyarak depolama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz gibi size ulaştırmak öncelikli çalışma prensiplerimiz arasında yer alıyor. Rahatlıkla bizi tercih edebilir ve sorunsuz bir depolama hizmeti alabilirsiniz.

Depolama Şirketi Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşya depolama şirketi tercihi, depolama öncesi ilk dikkat edilecek konulardan biridir. Eşya depolama firması adı altında işini resmi olarak yapmayan ve verilen hizmeti tam olarak yerine getiremeyen pek çok kişi ya da kurum vardır. İstanbul eşya depolama firması olarak tüm yasal belgelerimiz mevcuttur. Bu bağlamda öncelikle işini resmi olarak yapan kurumlar ile bağlantı kurmak gerekiyor. Bu alanda uzman olan firmaların çoğu sözleşmeli olarak çalışarak profesyonelliğini ortaya koyar.

Eşya Depolama Hizmeti Neden Alınmalı?

Eşya depolama hizmeti büyükşehirlerde artık tercihten ziyade bir noktada zorunluluk haline gelmiştir. İnsanlar daha küçük evlerde yaşamak zorunda kaldığından eşyalarını İstanbul Eşya Depolama şirketi muhafaza etmeleri gereken alanlara ihtiyaç duymuştur. Birçok kişi ayrıca hatıralara saygı duyduğu için eşyalarından vazgeçme noktasında zorluk yaşamaktadır. Bu gibi durumlarda da ihtiyaçları olan tek şey, eşyalarına en az kendileri gibi iyi bakacak bir depo bulmaktır.

Bu depolarda eşyalarınız güvenle muhafaza edilir ve deponun anahtarı tamamen sizlerde olur. Yani sizden başka hiç kimse o depoya ulaşamaz. Bu yüzden de çok güvenli ve sorunsuz bir muhafaza alanıdır. İstanbul eşya depolama hizmetlerimizle her daim sizlere bu alanda en iyi hizmetleri sunan firma olmaktayız. Eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesi ve sorunsuzca depolanması için çalışıyoruz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve bizlerden bu alanda hizmet alabilirsiniz.

Eşya Depolama Firmaları Arasında Seçim Yapmak

Eşya depolama hizmetleri işinizi kolaylaştırır ancak eğer doğru firma seçmezseniz sizler için büyük sorun da yaratabilir. Bu yüzden bu alanda hizmet alacağınız firmayı doğru seçmeniz gerekir.

  • Öncelikle firmanın sizlere uygun ve güvenilir bir depolama alanı sunması gerekir. Eşyalarınız ancak uygun bir yerde muhafaza edilirse bu hizmeti bir anlamı olur.
  • Sizlere hizmet verilirken aynı zamanda bunun kayıtlı ve sözleşmeli yapılması gerekir. Böylece eşyalarınızın başına bir şey gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.
  • Eşyalarınızın sigortalı olarak depolanması sizin açınızdan çok daha önemlidir. Firmalar arasında seçim yaparken bu ayrıntıya dikkat edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Eşya Depolama başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir